736 763 715      

STÍNÍCÍ  SYSTÉMY – mohou být venkovní a vnitřní a oba typy mají dvě základní funkce – tepelnou izolaci interiéru a ovlivnění průchodu světla. Vnitřní stínící systémy – dekorace oken, mají i estetickou a dekorační funkci. Patří sem záclony, závěsy, klasické rolety, římské rolety, japonské stěny a žaluzie.

V našem design studiu je možno si vybrat různé materiály pro dekoraci oken – záclony, závěsy i stínící systémy.  Interiéry jsou různé co do dispozice, orientace ke světovým stranám a nároky uživatelů, což ovlivňuje výběr materiálů –  rozličných barev, rozměrů, typů i vzorů. Výběr záclon a závěsů se provádí z katalogů firem – SAUM VIEBAHN, KAMERHOOG, GARDISETTE, A HOUSE OF HAPPINESS, ADWINkteré jsou k dispozici v našem studiu, po zapůjčení i přímo ve Vašem interiéru. 

Rakouská firma LEHA, se zabývá výrobou stínících systémů, v současné době velmi populárních – rolety klasické, rolety duete /tzv. noc a den/, rolety plizé, římské rolety, japonské stěny a žaluzie. Máme k dispozici velký výběr typů, vzorů i barev. Vyměříme, zajistíme propočet množství, nastříháme a ušijeme dle Vašeho požadavku a zavěsíme.

 

Ukázky dekorace oken i stínících systému.

Ukázky vzorů a možností využití z katalogů firmy LEHA.

 

 

 

Zaujal Vás článek? Sdílejte ho: