736 763 715      

Interiery design s.r.o.designové  studio v Liberci

Konzultace, poradenství, studie, návrhy a konečná realizace interiéru

Cílem interiérového studia v Liberci je vytvoření designového interiéru se specifickou atmosférou v souladu s představami a nároky klienta. Naší snahou je, aby spolupráce s bytovým designérem byla dostupnou možností pro každého. Soukromé i komerční interiéry po úvodní konzultaci navrhneme, barevně sladíme a kompletně vybavíme nábytkem vyrobeným na míru dle Vašich potřeb, bytovým textilem (záclony a závěsy) a bytovými doplňky. Zajistíme veškeré služby související s realizací / elektrikářské a instalatérské práce, sádrokartonové a malířské a tapetářské práce, podlahářské a pokladačské práce/. Provádíme HOME STAGING.

Pro snadnější výběr máme katalogy vzorníků materiálů pro výrobu nábytku na zakázku, podlahových krytin, tapet, osvětlení, potahových tkanin, záclon, závěsů, stínění oken a bytových doplňků. Výběr může probíhat přímo ve Vašem interiéru. Spolupracujeme  s firmou na adrenalinové dárky  ADROP.  Firma zařadila do kategorie  – netradiční dárek – konzultaci na téma “NOVÝ DESIGN INTERIÉRU” formou dárkového poukazu. Podmínky objednání na stránkách firmy – www.adrenalinove-darky.cz

Tradice 16 ti let kvalitních služeb

 

Náplň interiérového designéra

Vytvořit příjemné a vkusné interiéry domova a sladit v dokonalý celek. Interiérový designér vytváří vnitřní strukturu interiéru (vč. technických věcí), jeho vybavení až po bytové doplňky. Tím dodá interiéru osobitou a jedinečnou atmosféru s respektováním životního stylu klienta.

Designový návrh – obnáší celkové řešení a zcela nový ucelený projekt daných  interiérů

Redesign interiéru – návrh respektuje stávající zařízení a osobitost interiéru a k proměně dochází drobnými úpravami, částečnou obměnou zařízení nebo barevným sladěním.

Co je HOME STAGING ?

Home staging je profesionální příprava nemovitosti k prodeji nebo pronájmu. Je to soubor znalostí a pravidel, které dokáží dát domu nebo bytu osobitou atmosféru, která zaujme potencionální kupce. Jde o sladění barevných kombinací, účelné rozmístění nábytku, doplňků a osvětlení. Tato činnost úzce souvisí s činností interiérového designéra. Naše studio tuto službu nabízí nejenom soukromím osobám – majitelům nemovitosti, ale i realitním kancelářím, makléřům a developerům.

 

 

Zaujal Vás článek? Sdílejte ho: