736 763 715      

Návrhy a studie interiérů.

Základní prostory změn interiéru – přestavby, rekonstrukce, redesignu, nové vybavení, které naše studiové vybavení jsou NÁVRHY .

Prvotní úvodní schůzka má za úkol – seznámení s přiblížením a představením klienta, jeho požadavky a důvody budoucích změn a vyhodnocení aktuálních situací a rozhodování, zda se bude jednat o nový designový návrh nebo o redesign. Ubytování prvotní návrh interiéru – dispoziční řešení, barevnost, vybavení a následná konzultace. Po dohodě s klientem je možné provést i další varianty návrhu. Některé návrhy nejsou realizovány naším studiem, klienti jsou na základě našich návrhů realizovány sami.

Druhá část změn interiérů, které naše studio komplexně zajišťuje – je vlastní REALIZACE. Po schválení konečné varianty návrhu následuje předložení cenové kalkulace. Po odsouhlasení  – sepsání objednávky a realizace.

Níže jsou uvedeny některé privátní i komerční návrhy a studie interiérů vč. vizualizace. Pokud se návrhy následně zrealizují jsou přesunuty do přehledu realizací.

 

 

 

 

 

 

 

Zaujal Vás článek? Sdílejte ho: