736 763 715      

DEKORATIVNÍ PRVEK –  který dává místnosti nový rozměr a specifický styl. Společně s vhodným použitím záclon, koberců, barev stěn a nábytkem dotváří osobitou atmosféru interiéru.

Provádíme odborné odstranění i nalepení tapet vč. sádrových stěrek a spec. nátěrů pod tapety. Na výběr jsou vzory abstraktní, ornamenty, geometrické, květinové a přírodní motivy. Luxusní designové tapety The Wall – Dietr Langer, Scala – Ulf Moritz – jsou vzorované zdobené kamínky.  Do dětských interiérů jsou tapety s motivy  zvířátek, motýlů, pohádkových bytostí, dále fototapety, bordury a nálepky. Výběr se provádí z našich katalogů po zapůjčení přímo ve Vašem interiéru.

Máte doma staré tapety a chcete je odstranit ?

Stačí vám k tomu láhev s rozprašovačem. Ze dvou třetin naplňte teplou vodou a do zbytku láhve nalijte změkčovač na prádlo. Postříkejte tapety, aby byla tapeta řádně navlhčená a nechte 30 minut působit, poté můžeme začít strhávat nebo seškrabovat. Postup je možné opakovat. Láhev s vodou a změkčovačem udržujte stále teplou. Další způsob jak odstranit staré tapety – nanést na malířský váleček ve stejném poměru bílý ocet a teplou vodu a opět navlhčíme tapety.

Dále zajistíme výmalby interiérů – bílé, barevné i za použití různých technik – dekorativní benátské štuky.

 

Ukázky vzorů tapet z katalogů – firmy   KHROMA, GRANDECO, EIJFFINGER, MARBURG, které máme k dispozici v našem studiu. 

 

 

Zaujal Vás článek? Sdílejte ho: