736 763 715      

Inovativní a automatický bezkabelový systém pro ovládání stínících systémů.

 

PowerView® motorizace – je inovativní zcela automatický bezkabelový systém, řídící ochranu před sluncem u jednotlivých oken nebo i celých místností. Pomocí elegantního designového ručního vícekanálového dálkového ovladače PowerView®-Pebble® řídíte /otvírání, zavírání nebo nastavení/ jednotlivé výrobky /rolety, žaluzie/, nebo i celé skupiny výrobků pro ochranu interiéru před sluncem.

POWERVIEW® APP je mnoderní aplikace pro Android® a iOS®, která nabízí maximální možnou flexibilitu a komfort.

Aplikace dokáže otevírat a zavírat podle aktuálního počasí, vytvářet scény a harmonogramy. Ráno se mohou vytáhnout rolety, aniž byste pro to museli cokoliv udělat, stejně tak večer si užívat soukromí. Funkcí řízení scén můžete vyvolat scény uložené v aplikaci jediným stisknutím tlačítka. Máte možnost volby: Vytvořte si scény pro jednotlivé místnosti nebo pro několik místností dohromady – jediným pohybem prstu. Data o počasí jsou stahována v reálném čase z internetu. 

RemoteConnect“ je funkce, která zajišťuje, abyste se o ochranu před sluncem mohli starat z kteréhokoliv místa na světě pomocí aplikace PowerView® na svém chytrém telefonu nebo tabletu. Stačí jenom aktivovat dálkový přístup k aplikaci PowerView®.  RemoteConnect“ funguje přes zabezpečené spojení. 

Všechna zařízení PowerView® lze dodat s pohonem na baterie s životností minimálně 12 měsíců, nebo provést kabelové propojení odborníkem. PowerView® lze individuálně přizpůsobit Vašemu rytmu života a zvyklostem.

     

 

 

 

 

Zaujal Vás článek? Sdílejte ho: