=   Čalounické práce.

V případě redesignu interiérů, hlavně při retro stylu, kdy se využívá stávající nábytek, sedací soupravy, křesla a židle je možné oživit interiér novými potahovými látkami sedacího nábytku – čalounické práce zajistíme a výběr potahových látek je možno provést v našem studiu z katalogů dodavatelů.

 

=   Ubrusy, naprony.

Výběr materiálů a vlastní ušit, na míru zhotovíme libovolný rozměr. Široká nabídka materiálů:   100% bavlna, směsi bavlna/len, len/viskóza. Vazba atlas, plátno, kepr. Ubrusy s teflonovou úpravou, ubrusy, naprony, prostírání – jednobarevné, potištěné, pestře tkané, oválné, kulaté, čtverce. Ubrusy jsou většinou doplněny napronem a prostírkami. Na základě požadavků zákazníka zajistíme vyšití loga.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  =   Rautové sukně. 

Využívají se především v hoteliérství a v restauračních zařízeních při prostírání stolů k slavnostním přiležitostem, na bankety a firemní akce a recepce.  Ke stolům se přichycují pomocí speciálních spon. Materiál na rautové sukně dle výběru  – 100 % bavlna, směsi bavlna/ polyester, mikrovlákno, zpracování dle požadavků klienta (do řasící pásky se suchým zipem, sklady různých šíří), libovolné rozměry a vyšití loga.