736 763 715      

ČALOUNICKÉ PRÁCE – využití v případě redesignu interiérů, hlavně při retro stylu, kdy se využívá stávající nábytek, sedací soupravy, křesla a židle je možné oživit interiér novými potahovými látkami. Čalounické práce zajistíme a výběr potahových látek je možno provést v našem studiu z katalogů dodavatelů.

 

 

UBRUSY, NAPRONY – vlastní ušití na míru, libovolný rozměr, široká nabídka materiálů s různou vazbou, ubrusy s teflonovou úpravou. Prostírání – jednobarevné, potištěné, pestře tkané, oválné, kulaté, čtverce. Ubrusy jsou většinou doplněny napronem. Na základě požadavků zákazníka zajistíme vyšití loga.

 

 

 RAUTOVÉ  SUKNĚ
se využívají především v hoteliérství a v restauračních zařízeních při prostírání stolů k slavnostním příležitostem, na bankety a firemní akce a recepce.  Ke stolům se přichycují pomocí speciálních spon. Materiál na rautové sukně dle výběru  – 100 % bavlna, směsi bavlna/ polyester, mikrovlákno,
zpracování dle požadavků klienta (do řasící pásky se suchým zipem, sklady různých šíří), libovolné rozměry a vyšití loga. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaujal Vás článek? Sdílejte ho: