736 763 715      

 

Originální dekorace v  interiéru, která během chvíle změní prostor k nepoznání.

Originální dekory                                                                             

Můžete použít na stěny, sklo, dlaždičky, plast, kov, na vše, co má hladký povrch. Vybírat můžete z květinových nebo geometrických vzorů, z ornamentů, z různých typů siluet a také z  dětských motivů. Samolepicí fólii lze opakovaně používat, jednoduše se nalepí a zase odlepí. Díky speciálnímu lepidlu ani při přelepování nepoškodíte podkladovou plochu.

 

 

Velkoplošné samolepky                               

kuchyně - oddělení jídelního koutuDekorace nabízí  atraktivní a dynamické motivy, snadno se aplikují a umožní okamžitou změnu interiéru s maximálním efektem. Archy samolepek jsou nejběžněji o velikosti 65 na 85 cm a obsahují i několik typově stejných motivů, které se dají použít i jednotlivě. Stačí jen sejmout libovolný motiv z archu a aplikovat dle našeho vkusu ať již na stěnu, či na nábytek. Postavy vypadají velmi originálně např. na lednici či myčce, ze které tak rázem uděláte zajímavý solitér. V nabídce jsou i samolepy v životní velikosti postav.         

 

 

Květinové, rostlinné motiv                                                       

samolepky v interiéru

 

 

Vhodná dekorace pro romantiky, v různých barvách i variacích. Při aplikaci doporučujeme použít část motivu na nábytek a  dále pokračovat i na stěnu. Výsledný efekt je velmi originální. Jednotlivé květiny se dají použít i na dlaždičky v koupelně či na kuchyňské lince.

 

 

 

 

 

 

Dekorace dětského pokoje                                                                        

Jsou na výběr dětské motivy  s krtečkem, postavičky z pohádek, autíček, zoologické zahrady, exotických zvířátek či těch běžných domácích zvířátek, lodiček a vodního světa, dinosaurů. Vše krásně barevné a veselé,  jak to mají děti rády. Dekorace vytvoří vždy z pokojíčku útulné prostředí.

 

 

 

 

 

 

Zaujal Vás článek? Sdílejte ho: