736 763 715      

 

Podlahy – základní článek vybavení interiéru, který by měl splňovat několik  funkcí:

  • praktické a hygienické vlastnosti
  • funkční vlastnosti – dle umístění
  • estetický vzhled a soulad s interiére

V rámci realizací našich návrhů se provádí výběr podlahy – typ a barevnost – ze vzorníků, které jsou k dispozici v našem studiu. Laminátové podlahy Balterio, masivní dřevěné podlahy Berthold, vrstvené dřevěné podlahy HOCO, vinylové podlahy Floor Forever a další krytiny. Podlahy propočítáme, zajistíme a odborně položíme. Barva podlahy může ovlivnit vzhled a prostorové vnímání interiéru. Navrhněte si design a barvu podlahy ve virtuálním pokoji.

 

Ukázky z katalogů:

V současné době jsou trendem šedé dekory podlahy, které dodávají prostoru moderní styl. Vyzařují klid a eleganci. Šedý vzor podlahy je vhodné kombinovat s teplými tóny nábytku či dekorací.   

Pokud řešíte podlahu do menších místností s tmavým nábytkem, je vhodné použít béžové či žluté odstíny podlahy. Interiér osvětlí a dodají mu optimismus. Vše bude působit prostornějším a prosluněným  dojmem.

Červené a oranžové dekory podlahy působí v interiéru teplým a harmonickým dojmem. Celkovou příjemnou atmosféru dotvoří zejména s tmavším moderním nábytkem.

Hnědé dekory  podlahy navodí v bytě či domě pocit bezpečí a propojení s přírodou. Tmavší hnědé vzory  působí lépe v prostornějších místnostech.

 

 

 

Zaujal Vás článek? Sdílejte ho:


© 2018 Interiery-design.cz | Web by SEMTIX.cz