zastínění a bytový textil
zastínění a bytový textil
zastínění zimní zahrady
záclona atypické okno

BYTOVÝ  TEXTIL

V rámci vybavení interiérů  nabízíme samostatně i bytový textil do soukromých i firemních interiérů, ubytovacích zařízení, studenských kolejí, pro vybavení penzionů, hotelů a restaurací.  

Máme k dispozici veškerý sortiment pro dekorace okenJednotlivé katalogy  dodavatelů přímo v našem studiu. Klasické záclony, voály, organzy, provázkové záclony, závěsy v nejrůznějších provedeních, pro částečné nebo úplné zastínění, zatemňovací vč. možnosti sladit záclonu se závěsem a dalšími dekoracemi - polštářky, prostírání, ubrusy.  Dále materiály pro stínění oken - klasické rolety, římské rolety, japonské stěny a žaluzie.  Rolety řetízkové, plizé do okenních rámů, sítě proti hmizu. Poradíme při výběru, sladíme s interiérem tak, aby látky byly ve vhodné kvalitě  pro daný  účel  -  gramáž,  jemnost  přízí, barvu. Veškerý sortiment ušijeme vč. možnosti  vyšití loga a zrealizujeme.

Součástí jsou závěsné systémy - garnyže a kolejnice, různých typů, velikostí a provedení, sytémy pro římské rolety a japonské stěny.

Součástí zařízení interiéru jsou i bytové textilní doplňky, sladěné s použitým bytovým textilem - jedná se o ubrusy, prostírání, polštářky - vše navrhneme a ušijeme.

 

 

  

Tématické články:

Používané materiály v bytovém textilu..../ celý článek /

 

Kde nás najdete?

            Interierydesign.cz

              649-220-727