INTERIÉRY DESIGN s.r.o. Liberec

Designové  studio v Liberci provádí kompletním  poradenstvím  a návrhy  interiérů  vč. barevného řešení, svítidel a následné realizace  pro soukromé i  komerční  klienty. 

Váš interiér na přání  navrhneme, barevně sladíme a  vybavíme. Zajistíme veškeré služby související s realizací. Pro snadnější výběr máme katalogy vzorníků materiálů pro výrobu nábytku na zakázku, potahových tkanin, tapet, bytového textilu a bytových doplňků. Výběr bude probíhat přímo ve Vašem interiéru.      

Bytový textil dodáváme pro firemní i privátní klientelu, pro hotely, penziony, mateřské školy i pro maloobchodní prodejny.

    

Spolupráce  se stavební firmou  Interma  a.s.  na základním vybavení  nových bytových jednotek  ve stavební akci  -  Mladá Boleslav - RADOUČ  PARK II   a Jablonec nad Nisou - Horní Proseč.  Ve spolupráci s našimi obchodními partnery jsme navrhli a realizovali  zařízení   vzorových  bytů.

Dále spolupracujeme  s firmou na adrenalinové dárky  ADROP.  Firma zařadila do kategorie  - netradiční dárek - konzultaci na téma  "NOVÝ DESIGN  INTERIÉRU" formou dárkového poukazu. Podmínky objednání jsou na stránkách firmy - www.adrenalinove-darky.cz

 


Kde nás najdete?

            Interierydesign.cz

              649-220-727